Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0089
OBOWIĄZKI:
obsługa zamiatarki spalinowej, utrzymanie porzadku i dbanie o powierzony sprzęt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Pracownik transportu wewnętrznego

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Zelów
Dodane: 2021-03-04
Dostarczanie towarów na produkcje, rozliczanie (rejestracja) towarów przy użyciu czytników Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Mile widziane uprawnienie na wózki widłowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2021-03-03
prace porządkowe i konserwacje w pasach dróg gminnych, na terenie nieruchomości stanowiących Własność Gminy Rawa Maz.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny/ pomocnik lakiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Niedośpielin
Dodane: 2021-03-03
malowanie drobnych elementów, oklejanie i czyszczenie maszyn Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik placowy-segregacja złomu

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-03-03
segregacja złomu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ