Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
-prace porządkowe na terenie miasta,-zamiatanie,-grabienie liści,-odśnieżanie,-drobne naprawy,-koszenie trawy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Tuszynek Majoracki
Dodane: wczoraj
Wyrzucanie obornika, pojenie, karmienie i mycie świń.Praca w fermach trzody chlewnej na terenie całego kraju. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: gotowość...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny (pomocnik)

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Miejsce pracy: Niemcy OPIS PRACY: Proste i powtarzalne prace pomocnicze na magazynie lub hali produkcyjnej Czynności nie wymagające dłuższego przyuczenia Pakowanie i układanie towaru Kontrola jakości Inne...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
nauka obsługi interesantów przy drzwiach wejściowych, udzielanie informacji interesantom o pracy urzędu, wykonywanie drobnych napraw w budynku Starostwa Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- sprzątanie posesji, pomieszczeń biurowych, hal przemysłowych z obsługą maszyn czyszczących - obsługa odkurzacza trzysilnikowego (metoda na mokro i na sucho), sprzętu Karcher BD 50/50 C BP Classic, maszyn do...
POZNAJ OFERTĘ