Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/20/1951
OBOWIĄZKI:
-sprzątanie terenu wokół budynku firmy,-utrzymanie należytego porządku,-dbanie o stan techniczny wyposażenia budynku firmy oraz terenu przynależącego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie,dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim