Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0067
OBOWIĄZKI:
- prace porządkowe na terenie budynku oraz na terenie przyległym do budynku (m. in. opróżnianie koszy na śmieci, omiatanie, koszenie trawników, prace ogrodnicze, odśnieżanie, zgłaszanie konieczności wywozu śmieci, segregacja odpadów);- wykonywanie drobnych napraw urządzeń, sprzętu, mebli;- wykonywanie drobnych prac remontowych;- przenoszenie mebli i sprzętu zgodnie z zaistniałymi potrzebami;- rozładunek zaopatrzenia;- dostarczanie posiłków na terenie miasta Kutno do miejsca zamieszkania osób korzystających z tej formy wsparcia zgodnie z listą (dowóz samochodem służbowym zapewnionym przez pracodawcę);- pomoc w obsłudze kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie