Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0153
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie czystości na terenie przedszkolapielęgnacja roślin na terenie ogrodudokonywanie drobnych napraw i konserwacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim