Praca: Robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Robotnik drogowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0931
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie poleceń kierownika robót- wykonywanie zagęszczenia podbudowyMiejsce wykonywania pracy: Łódź i okolice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

- staż pracy - minimum 6 miesięcy- umiejętność obsługi urządzeń takich jak: zagęszczarka, przecinarka, skoczek

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi