Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0643
OBOWIĄZKI:
Kładzenie gładzi.Układanie hydrauliki.Montaż karton gips.Malowanie.Kładzenie glazury, terakoty.Kładzenie paneli.Elektryka przyuczenie.Serwisy maszyn siłowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: wczoraj
Docieplenia budynków, montaż stolarki okiennej Wymagania inne: Pracodawca wymaga 3 - miesiące doświadczenia.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Ogólnobudowlany

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa Wielka
Dodane: 2022-06-30
Roboty budowlane Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik budowlany

Remitent sp. z o. o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-06-30
Miejsce pracy: województwo Łódzkie Miejscem pracy są budowy aktualnie realizowane przez spółkę (głównie województwo łódzkie oraz śląskie). Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach. Wymagania: chęć do...
POZNAJ OFERTĘ