Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0521
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy: szalowaniu, tynkowaniu, murowaniu, wylewaniu stropów, montowanie elementów, prace rozbiórkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Krzyworzeka
Dodane: dzisiaj
rozbiórka, noszenie cegieł,zaprawy murarskiej, mieszanie i wylewanie betonu i gipsu - praca na terenie kraju. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Kosów
Dodane: wczoraj
pomoc w murowaniu, szalowaniu, zbrojeniu i montażu stolarki budowlanej,utrzymywanie porządku i czystości na placu budowy; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie zawodowe...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
przygotowanie narzędzi do pracy, porządek na placu budowy, transport materiałów.Praca na terenie Łasku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie
POZNAJ OFERTĘ