Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Lutomiersk
Numer: StPr/24/0236
OBOWIĄZKI:
w/g harmonogramu stażu /NABÓR STAŻ F.P. ALG/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lutomiersk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Zobacz podobne oferty

h3

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2024-04-15
rejestracaj pacjentów, prowadzenie rejestracji NZOZNABÓR STAŻ F.P. ALG. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Recepcjonista / Recepcjonistka

Medicover Stomatologia

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Pomorska 106A
Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych....
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Recepcji Medycznej

Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-14
Opis stanowiska: Powitanie i rejestracja pacjentów, Zarządzanie harmonogramem wizyt, Odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa zapytań, Prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagania: Wykształcenie średnie...

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Zadzim
Dodane: 2024-04-13
ustalanie termonów świadczenia usług w palcówceprowadzenie oraz przechowywanie dokumentacji medycznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: