Praca: Referent/sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Referent/sprzedawca
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/0611
OBOWIĄZKI:

Obsługa programu magazynowego, rozliczanie sprzedaży punktów, opcjonalnie sprzedaz biletów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w handlu

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

h3

Referent do spraw ofertowania

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2022-06-27
Przegląd portali internetowych pod kątem wyszukania zapytań ofertowych; analiza zapytań ofertowych. SIWZ, SWZ, itp., pod kątem wymagań dotyczących dostarczenia dokumentów, wymaganych przez Zamawiającego;...
POZNAJ OFERTĘ

Referent do spraw kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2022-06-27
Sporządzanie list śledzenia i materiału, z którego zbudowane są wyroby; poznanie zasad funkcjonowania modułu produkcyjnego systemu Vetro oraz poznanie specyfikacji materiałów i wyrobów używanych do produkcji...
POZNAJ OFERTĘ

Młodzszy referent w wydziale promocji, kultury i sportu

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-06-27
1. Prace organizacyjno - biurowe, przygotowywanie i realizacja projektów.2. Przygotowywanie materiałów promocyjnych, w tym wydawnictw i innych.3. Promocja powiatu, pomoc przy realizacji wydarzeń plenerowych, szkoleń,...
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2022-06-27
praca biurowa zgodnie z harmonogramem stażu / NABÓR staż F.P. alg./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
POZNAJ OFERTĘ