Praca: Referent


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Referent
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/1217
OBOWIĄZKI:

Podstawowa znajomość ustawy VAT i podatku dochodowego od osób prawnych, księgowanie doklumentów księgowych-ewidencja faktur, rozliczanie sprzedaży biletów, obsługa kasy, obsługa programu księgowego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

h3

Referent ds. płac

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Sporządzanie listy płac. 2. Odprowadzanie składek ZUS, podatek US. 3. Naliczanie wynagrodzeń. 4. Rozliczanie urlopów pracowniczych, zwolnień. 5. Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (karty wynagrodzeń,...
POZNAJ OFERTĘ

Referent ds. handlu zagranicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-11-29
Kontakt telefoniczny z klientami. Przygotowywanie dokumentów eksportowych. Wymagania konieczne: Uprawnienia: komunikatywność
POZNAJ OFERTĘ

Referent/ stażysta w referacie rachunkowości oraz spraw wierzycielskich

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-11-25
1. Zapoznanie się z zakresem działalności, zadaniami i organizacją urzędu oraz aktami prawa wewnętrznego.2. Wprowadzanie wpływających dokumentów do systemów informatycznych.3. Obsługa korespondencji...
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2022-11-24
PROWADZENIE SEKRETARIATU, OBSŁUGA POCZTY ELEKTRONICZNEJ, PROWADZENIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ KANCELARYJNĄ I BIUROWĄ SEKRETARIATU, PROWADZENIE KORESPONDENCJI. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...
POZNAJ OFERTĘ