Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Referent
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0082
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w skanowaniu dokumentów.2. Pomoc w obsłudze klienta.3. Praca w archiwizacji dokumentów.4. Obsługa kancelaryjna.5. Wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna stażu.6. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną.7. Zapoznanie z przepisami BHP, PPOŻ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy