Referent ds. kwatermistrzowsko-technicznych

Praca: Referent ds. kwatermistrzowsko-technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0404
OBOWIĄZKI:
1. Realizowanie zadań oraz zagadnień kwatermistrzowsko-technicznych komendy,2. Zapoznanie się z prowadzeniem książek ewidencji środków trwałych i pozostałych środków trwałych,3. Zapoznanie się z zasadami przyznawania dotacji celowych jednostką ochrony przeciwpożarowej i ich rozliczaniem,4. Pomoc w przygotowywaniu i opracowywaniu dokumentów kwatermistrzowsko-technicznych do archiwizacji,5. Zapoznanie się ze sposobem rozliczania kart pojazdów samochodowych i sprzętu silnikowego,6. Zapoznanie się z zasadami prowadzenia kart mundurowych i ekwipunku specjalnego funkcjonariuszy,7. Zapoznanie się z procedurą przygotowywania i przeprowadzania postępowań przetargowych,8. Zapoznanie się z procedurą składania wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz metodą ich rozliczania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy