Praca: Recepcjonista/ka


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Recepcjonista/ka
Miejsce pracy: Wola-Chojnata
Numer: StPr/22/0052
OBOWIĄZKI:

Bieżąca obsługa gości hotelowych, udzielanie informacji o obiekcie, wykonywanie raportów recepcyjnych, przygotowywanie ofert.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Wola-Chojnata


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik recepcji w fitness klubie

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2022-05-25
obsługa bieżących i nowych klientów klubu w zakresie rejestracji, zakupów, pomocy w doborze ćwiczeń dla początkujących obsługa kasy fiskalnej utrzymanie porządku w obiekcie Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-05-25
- Meldowanie i wymeldowywanie gości z obiektu, - przyjmowanie i rozliczanie płatności,- udzielanie informacji o obiekcie,- współpraca z innymi działami obiektu, - przyjmowanie rezerwacji Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Rząśnia
Dodane: 2022-05-25
Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Prusak
Dodane: 2022-05-25
Obsługa telefoniczna, bieżace prowadzenie recepcji, ewidencja korespondencjiDodana zmiana do programu z dnia 06.05.2022 r. w zakresie zadań zawodowych dopisuję się -obsługa gości hotelowych (zameldowanie,...
POZNAJ OFERTĘ