Praca: Przedstawiciel handlowy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: PHA/065/AWI

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Duża elastyczność i możliwość samodzielnego organizowania czasu pracy

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie: elektronika, elektrotechnika lub automatyka
  • Doświadczenie w sprzedaży i wiedza techniczna
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski - poziom komunikatywny

Zadania:

  • Pozyskiwanie i budowanie własnej bazy klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Specjalistyczne doradztwo techniczne w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • Sporządzanie oferty i konfigurowanie systemów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Działanie na terenie województwa