Praca: Przedstawiciel Handlowy


Produkcja i import technik zamocowań i wierceń

(kołki rozp., kołki do termoizolacji, wkręty,wiertła itp.)

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Opis stanowiska:
  • Budowa i obsługa rynku na podległym terenie,
  • Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (1 rok).
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Zobacz podobne oferty

Handlowiec

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Wyzwania, które będziesz podejmować: Współpraca w branży, która jest Twoją pasją Opieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientów Rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów...
POZNAJ OFERTĘ

Przedstawiciel Handlowy

Firma Produkcyjno- Handlowa JB

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami, obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych, doradztwo w obrębie sprzedawanego asortymentu, realizacja i aktywny udział w...
POZNAJ OFERTĘ

Przedstawiciel Handlowy

Ania Holding

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami, obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych, doradztwo w obrębie sprzedawanego asortymentu, realizacja i aktywny udział w...
POZNAJ OFERTĘ

Przedstawiciel Handlowy

AMEX

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-01-15
Budowa i obsługa rynku na podległym terenie, Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn. Wykształcenie średnie, Prawo jazdy kat. B, Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (1 rok).
POZNAJ OFERTĘ