Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Gospodarz
Numer: StPr/22/1210
OBOWIĄZKI:
AKTYWNE POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, MONITOROWANIE DZIAŁAŃ I CEN KONKURENCJI, ORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZANIE AKCJI PROMOCYJNYCH ZWIĄZANYCH ZE SPRZEDAŻĄTKANIN, INFORMOWANIE NABYWCÓW O WALORACH PRODUKTÓW, POMOC NABYWCY PRZY WYBORZE TOWARU, SPORZĄDZANIE OFERT TOWARÓW PRZEZNACZONYCH DO SPRZEDAŻY, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ.MILE WIDZIANA: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, JĘZYKA ROSYJSKIEGO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: znajomość tkanin z dalekiego i bliskiego wschodu

Miejsce pracy:

Gospodarz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód