Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów z Turcji, utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami i kontrahentami z Turcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność, komunikatywność

Wymagania inne:

język turecki biegle w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód