Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Energii

Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Energii

Arpaq jest Autoryzowanym Partnerem jednego z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy energicznych,

otwartych i kreatywnych Specjalistów na Stanowisko:

Miejsce pracy: woj. łódzkie
Oferujemy:
  • Ambitną pracę w swobodnej atmosferze w firmie o stabilnej sytuacji na rynku;
  • Nieograniczone wsparcie w realizacji założonych celów (wdrożeniowe, szkoleniowe);
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na jasnych zasadach premiowania;
  • Elastyczny czas pracy oraz indywidualne traktowanie.
Kluczowe obowiązki to:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw;
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych w podległym rejonie;
  • Sporządzanie ofert dla Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Raportowanie do bezpośrednich przełożonych z podejmowanych działań;
Co zyskujesz współpracując z nami?
  • Możliwość rozwoju i pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż na rynku.

Zobacz podobne oferty

Promotor firmy - Handlowiec

Klient portalu Praca.pl

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
Praca polega na promowaniu produktów naturalnych oraz rozwoju własnej struktury biznesowej. wymagane ukończone 18 lat niewielki wkład własny
POZNAJ OFERTĘ

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Tradycyjnej

Ustronianka Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów, Opoczno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Z
na poniższe regiony: R1. Opole ( preferowane miejsce zamieszkania : Opole, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Namysłów) R2. Bielsko-Biała ( preferowane miejsce zamieszkania Bielsko-Biała) Oświęcim ( preferowane miejsce...
POZNAJ OFERTĘ

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży eksportowej

WIELTON S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Nadzór nad realizacją celów sprzedażowych na podległych rynkach Koordynacja działań w procesie obsługi zamówień Reprezentowanie firmy na targach branżowych i eventach Wsparcie sieci...
POZNAJ OFERTĘ

Menedżer Sprzedaży

Hill Wotron

Miejsce pracy: home office Oczekiwania: wykształcenie średnie lub wyższe doświadczenie w sprzedaży w branży stolarki okiennej, drzwiowej dobra znajomość języka czeskiego umiejętność prowadzenia prezentacji...