Praca: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kutno, Łódź, Zgierz, Łęczyca, Piotrków Trybunalski, Radomsko
Twoje zadania:
  • Podległy teren pracy: Łódź i okolice;
  • Regularne odwiedzanie przydzielonych Punktów Sprzedaży;
  • Zapewnienie prawidłowej dystrybucji i ekspozycji produktów;
  • Zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów;
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Raportowanie bieżących wyników pracy.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta?
  • Masz prawo jazdy kat. B?
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;
  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.