Praca: Prezes zarządu

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Prezes zarządu
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0465
OBOWIĄZKI:
Osoba będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień, sprzedaż towaru, kupno zamawianych towarów, negocjacje z klientami i przedsiębiorcami innych hurtowni w języku angielskim i hindi, kontrola jakości zakupionego towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: hindi, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: zarządzenie przedsiębiorstwem

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód