Pracownik wsparcia linii produkcyjnej

Praca: Pracownik wsparcia linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0132
OBOWIĄZKI:

- praca na produkcji - praca przy maszynach montażowych i wytryskowych do przetwórstwa polimerów sztucznych typu TTRAM, LES, Tut - kontrola jakościowa z użyciem narzędzii pomiarowych - postępowanie zgodnie z obowiązującymi standardami BHP System czasu pracy: 3 zmiany: 6-14/14-22/22-6 oraz ruch ciągły. Umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Obsługa narzędzi pomiarowych

Wymagania inne:

- umiejętność pracy przy maszynach montażowych i wytryskowych do przetwórstwa polimerów sztucznych typu TTRAM, LES, Tut - umiejętność pracy przy maszynach do produkcji Trayów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi