Praca: Pracownik Wsparcia IT

Pracownik Wsparcia IT
Miejsce pracy: Skierniewice
Nr ref.: IT/2020
WYMAGANIA:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • Komunikatywność, umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań.
GŁÓWNE ZADANIA:
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie zleceń Helpdesk zgodnie z przyjętymi standardami obsługi klientów (zgłoszenia telefoniczne, mailowe, kontakt osobisty),
  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie: oprogramowania użytkowego, systemowego sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych (drukarki, projektory, urządzenia wielofunkcyjne), sieci komputerowych ( LAN, VLANs itp.),
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników,
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego,
  • Dokumentacja, analiza procesów biznesowych i instrukcji,
  • Instalowanie i konfiguracja sprzętu i oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych (drukarki itp.),
  • Pomoc użytkownikom w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów),
  • Tworzenie instrukcji związanych z systemami IT wykorzystywanymi w organizacji,
  • Zarządzanie kontami użytkowników i komputerów w Active Directory,
  • Zarządzanie serwerami oraz stacjami roboczymi,
  • Zarządzanie monitoringiem firmy,
  • Współpraca z dostawcami usług i sprzętu,
  • Zapewnienie ciągłości działania sprzętu i systemów.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Dobre możliwości rozwoju zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Dodatkowe świadczenia zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ,,Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PACCOR Polska Sp. z o.o. 41-100 Siemianowice Śl, ul. Budowlana 6, w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora. Jednocześnie, przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie’’.