Praca: Pracownik w ogrodnictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik w ogrodnictwie
Miejsce pracy: Kisiele
Numer: StPr/22/0963
OBOWIĄZKI:
prace przy produkcji rozsad,dźwiganie tac,załadunek-pakowanie rozsad na wózku lub palety,transport na wózkach ręcznych,wysiewanie nasion,szczepienie rozsad,rozstawianie wysianych paletek na halach szklarniowych,foliowanie rozsad na wózkach,dezynfekcja wózków przywozonych do klienta;praca w jednozmianowym systemie czasu pracy (06:00-14:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Kisiele

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim