Pracownik Utrzymania czystości

Praca: Pracownik Utrzymania czystości

Miejsce pracy: Głuchów

Firma Dussmann Polska zatrudni do działu utrzymania czystości osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Głuchów koło Łodzi, ul. Trybunalska

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 539 538 484

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk Aplikuj!

Oferujemy:
  • Pracę zmianową w godzinach 06.00 – 14.00, 14.00 – 22.00 od poniedziałku do niedzieli, wolne weekendy wg grafiku
  • Stawkę 2270 zł netto/miesięcznie
  • Darmowy dojazd do pracy ! Możliwość dojazdu z Bełchatów, Pabianice, Łódź, Opoczno, Piotr Trybunalski, Sieradz, Sulejów.
  • Długotrwałe zatrudnienie - terminowe wypłaty
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia do pracy
  • Dodatki, premie uznaniowe, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości na terenie obiektu.

Zobacz podobne oferty

Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-10-23
- sprzątanie terenów wewnętrznych wspólnych (mycie, zamiatanie klatek) - sprzątanie terenów zewnętrznych wspólnoty - zbieranie odpadów na terenach zewnętrznych - obsługa odkurzacza Bosch GAS 35 M AFC...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik sprzątający

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Ołtarzew, Stryków
Dodane: 2020-10-22
Główne obowiązki: sprzątanie hali serwisowych mycie okien i przeszkleń sprzątanie biura usuwanie bieżących zabrudzeń Poszukujemy: osób dobrze zorganizowanych pracowitych uczciwych
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sierpów
sprzątanie pokoi hotelowych, baru, restauracji,stacji paliw, kuchni, pranie,prasowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik sprzątający biuro

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Obowiązki: Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, Odkurzanie, Wycieranie biurek. Wymagania: Sumienność i punktualność, Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt.