Pracownik utrzymania czystości

Praca: Pracownik utrzymania czystości


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik utrzymania czystości
Miejsce pracy: Tuszyn
Numer: StPr/22/1139
OBOWIĄZKI:

Sprzątanie terenu wokół budynków, zamiatanie, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Tuszyn


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

h3

Woźny/a

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2022-12-05
Utrzymanie czystości i porządku wewnątrz budynku; utrzymanie ładu i porządku w otoczeniu przedszkola oraz na placu zabaw; obsługa i konserwacja sprzętu technicznego.
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2022-12-02
SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, LABORATORYJNYCH, WC Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-12-02
1. Zapoznanie z przepisami bhp i p.poż.2. Zapoznanie ze strukturą organizacyjna Starostwa Powiatowego w Łęczycy:- regulaminem organizacyjnym,- regulaminem pracy.3. Dbałość o czystość i porządek w budynku...
POZNAJ OFERTĘ

Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2022-12-02
prace porządkowo-gospodarcze, opieka nad dziećmi, podawanie posiłków, pomoc przy czynnościach samoobsługowych, prace porządkowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: posiadanie książeczki...
POZNAJ OFERTĘ