Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Czestków B
Numer: StPr/22/0235
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Czestków B

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Wilczkowice nad Szosą
Dodane: wczoraj
1. Sprzątanie piekarni, mycie okien, podłóg, ścian, piecy,2. Mycie koszy,3. Mycie foremek,4. Utrzymanie stanowisk pracy piekarzy w czystości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
sprzątanie pomieszczeń biurowych i miejsca sanitarnego oraz korytarzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik ekipy sprzątającej

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Łazisko
sprzątanie , mycie i dezynfekcja poprodukcyjna zakładu zajmującego się produkcją drobiarską Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka do celów...

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak