Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/22/0230
OBOWIĄZKI:

staż zawodowy ALGORYTM (Ukraina)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz hali produkcyjnych (mycie podłóg , dbanie o czystość) Wymagania konieczne: Uprawnienia: brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy Wymagania dodatkowe: Zawód: Pracownik...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
1. Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: chęć do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Sprzątanie klatek schodowych i pomieszczeń gospodarczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

sprzątanie pomieszczeń w zakładach pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak