Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/24/0128
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Unijny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: dzisiaj
wg programu stażu (FP) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: podstawowa umiejętność sprzątania
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
sprzątanie pomieszczeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - umiejętność planowania pracy i sprzątania
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2024-06-19
1. Sprzątanie pomieszczeń biurowych w PSSE w Łęczycy poprzez mycie i odkurzanie podłóg, ścieranie kurzu z mebli, parapetów, sprzętów, urządzeń biurowych i okresowe mycie okien oraz porządkowanie terenu przed...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania oraz mycia pomieszczeń- prawidłowa realizacja usług w zakresie ogólnego sprzątania terenów zewnętrznych- obsługa maszyn czyszcząco-myjących-...