Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0120
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie klatek schodowych. Mycie podłóg, mycie okien.Praca w Ozorkowie. Pracodawca zapewnia transport z Poddębic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Zelów
Dodane: wczoraj
sprzątanie maszyną samojezdną hali pradukcyjnej oraz terenów zewnętrznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Utrzymania Czystości

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
Oferujemy: Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.. Szacunek i troskę o pracownika. Premię frekwencyjną. Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy: Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków....
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik porządkowy - Teren Zewnętrzny

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Uniejów
Dodane: wczoraj
Oferujemy: Uczciwe i terminowe wynagrodzenie. Szacunek i troskę o pracownika. Premię frekwencyjną. Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy: Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. -Miesięczny, stały dodatek...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik prac porządkowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-10
- rozpinanie i spinanie taśm produkcyjnych- sprzątanie i czyszczenie maszyn i urządzeń produkcyjnych- wysprzątanie ciągów komunikacyjnych- praca z niebezpiecznymi środkami chemicznymi- miejsce wykonywania pracy:...
POZNAJ OFERTĘ