Pracownik utrzymania czystości parkingów

Praca: Pracownik utrzymania czystości parkingów

People make places
Miejsce pracy: Łódź

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

ZADANIA:
  • Utrzymanie czystości powierzchni parkingowej
  • Sprzątanie, zamiatanie, mycie maszynowe
WYMAGANIA:
  • Dokładność
  • Sumienność
OFERUJEMY:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00
  • Terminowe wynagrodzenie