Praca: Pracownik techniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik techniczny
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0761
OBOWIĄZKI:
produkcja materiałow reklamowych oraz mebli, obsługa pilarki, obróbka materiałów, drewna, tworzyw drewnopodobnych, obróbka materiałów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy stolarza, do przyuczenia

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu