Pracownik Sprzątający - Sprzątanie biura

Praca: Pracownik Sprzątający - Sprzątanie biura

People make places
Miejsce pracy: Łódź, Piłsudskiego

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:
  • Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek
  • Dbałość o czystość również na kuchni oraz w łazienkach
  • Gospodarowanie środkami czystości

Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-23.00
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
  • Profesjonalne wdrożenie stanowiskowe
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: dzisiaj
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i toalet oraz innych pomieszczeń budynku warsztatowego, myjni i innych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Piłsudskiego
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek Dbałość o czystość również na kuchni oraz w łazienkach Gospodarowanie środkami czystości Wymagania:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- obsługiwanie odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia- mechaniczne pranie wykładzin chodnikowych, tapicerek...

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
staż zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe