Pracownik sekcji sprzątającej

Praca: Pracownik sekcji sprzątającej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/24/0801
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie porządku na hali magazynowej i w części biuowej, maszynowe mycie posadzki na hali produkcyjnej, zbieranie folii i makulatury, obsługa prasy do makulatury (belownicy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dokładność, sumienność,zaangażowanie i chęć podjęcia pracy na stałe, mile widziana obsługa belownicy i maszyny myjącej

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu