Praca: Pracownik rozbioru mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik rozbioru mięsa
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/1369
OBOWIĄZKI:
czynności rozbioru tusz, półtusz i ćwierćtusz na części zasadnicze; przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowania i kalibracji (sortowania) mięsa; dbanie o utrzymywanie czystości na stanowisku pracy; przestrzeganie zasad etyki, ergonomii oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

mile widziany 1 miesiąc doświadczenia zawodowego na stanowisku pracownik rozbioru mięsagotowość do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznychmile widziana znajomość języka ukraińskiego i gruzińskiego

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim