Praca: Pracownik rozbioru mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik rozbioru mięsa
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0715
OBOWIĄZKI:
Pracownik rozbioru mięsa wykonuje czynności rozbioru tusz, półtusz i ćwierćtusz na części zasadnicze, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowania i kalibracji (sortowania) mięsa, dbanie o utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad etyki, ergonomii oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Gotowość do wyrobienia badań sanitarno-epidemiologicznych Mile widziany 1 miesięczny staż pracy na stanowisku pracownik rozbioru mięsa[Inne] : W firmie zatrudnione są osoby z Ukrainy oraz Gruzji, podczas wykonywania pracy może być potrzeba porozumiewania się w języku ukraińskim/gruzińskim

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim