Pracownik restauracji typu fast-food

Praca: Pracownik restauracji typu fast-food

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:
Praca w restauracji szybkiej obsługi Kebab King, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

Wymagania inne:

mile widziana znajomość podstaw kuchni tureckiejmile widziana książeczka sanepid

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu