Pracownik restauracji mcdonalds

Praca: Pracownik restauracji mcdonalds


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Pracownik restauracji mcdonalds
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/23/0013
OBOWIĄZKI:
obsługa gości, prace porządkowe, przygotowywanie posiłków- praca w restauracji McDonalds w Wieluniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Wieluń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2023-01-26
- przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów, napojów zimnych i gorących - obsługa kasy fiskalnej, grilla, frytownicy, kawiarki, tostera - obsługa klientów - sprzedaż produktów - prace porządkowe w restauracji i...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik pizzerii

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Piątek
Dodane: 2023-01-23
1. Obsługa kazsy fiskalnej.2. Kelnerska obsługa gości lokalu.3. Przygotowywanie dań i posiłków serwowanych w lokalu i na wynos.4. Mycie naczyń użytych w produkcji i po konsumpcji gości.5. Utrzymywanie w...
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer handlowy - pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2023-01-23
Nauka profesjonalnej obsługi klienta. Kompletowanie i wydawanie zamówień. (Zgodnie z programem stażu) Dni i godziny odbywania stażu: poniedziałek-piątek w godz.8:00-21:00 (40 godzin tygodniowo) Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ