Praca: Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3129
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie maszyn do produkcji- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych- kontrola jakości wyrobów- prowadzenie testów i pomiarów laboratoryjnych- obsługa narzędzi i urządzeń pomiarowych- umowa o pracę na okres 18 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 1 miesiąc doświadczenia w pracy na produkcjidobry wzrokzdolności manualnefizyczne predyspozycje do pracy zmianowej (3 zmiany) oraz pracy stojącej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi