Pracownik produkcyjno-magazynowy

Praca: Pracownik produkcyjno-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/20/0683
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z ZAŁADUNKAMI I ROZŁADUNKAMI SAMOCHODÓW, CYSTERN Z PARAFINĄ, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI GRANULATU, PARAFINY, ZSYP PRODUKTÓW DO GRANULATORA, ODBIÓR I PAKOWANIE PARAFIN, MAGAZYNOWANIE WORKÓW, PRACE PORZĄDKOWE NA STANOWISKU PRACY, OBSŁUGA, KIEROWANIE WÓZKAMI JEZDNIOWYMI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

CHĘCI DO PRACY, WSKAZANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie