Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/1035
OBOWIĄZKI:
produkcja artykułów higienicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Brójce
Dodane: dzisiaj
Praca na produkcji, pakowanie i rozbiór mięsa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: gotowość do wyrobienia książeczki sanepidowskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- produkcja elementów metalowych do sprzętu AGD - obsługa maszyn produkcyjnych - kontrola jakości wyrobów - praca na produkcji z wykorzystaniem maszyny do cięcia drutu WAFIOS, maszyny linii produkcyjnej koszy typu...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji - sortowanie odzieży

-realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym - sortowanie odzieży - praca w dni wolne - miejsce wykonywania pracy: 92-312 Łódź, ul. Papiernicza 7a Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
praca przy produkcji mieszanek mineralno-witaminowych dla zwierząt, Praca w dwuzmianowym systemie czasu pracy (06:00-14:00, 14:00-22:00) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: zdolności...