Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/22/1315
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na obróbce metali, obsłudze narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, prace porządkowe, obsługa hydraulicznej prasy krawędziowej 40x2500 Otinus, obróbka włókna szklanego, przyjęcie materiałów produkcyjnych wraz z wyładowaniem samochodów ciężarowych oraz przygotowaniem do wysyłki sztuk produkcyjnych. Umowa zlecenie na okres 1 roku. Praca w systemie dwuzmianowym, w godzinach 04:00-16:00 oraz 16:00-04:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: zdolność do pracy fizycznej

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi hydraulicznej prasy krawędziowej 40x2500 Otinus.

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach