Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Rębieskie
Numer: StPr/22/0635
OBOWIĄZKI:
zatrudniony pracownik na wnioskowanym stanowisku będzie pracował na halii produkcyjnej oraz na terenie jej przyległym, z zakresu obowiązków będzie miał obsługę linii produkcyjnej, w tym załadunek, rozładunek i układanie elementów ogrodzenia za pomocą wózka widłowego, realizację planów produkcyjnych, pakowanie, załadunek i rozładunek systemów ogrodzeniowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

- uprawnienia na wózki widłowe- godz. pracy 7.00 - 15.00

Miejsce pracy:

Rębieskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli