Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Polesie
Numer: StPr/22/0193
OBOWIĄZKI:

Praca przy linii produkcyjnej polegajacej na rozbiorze i pakowaniu mięsa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: sumienność

Miejsce pracy:

Polesie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: dzisiaj
mielenie mięsa na potrzeby produkcyjne i zamówienia od klientów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziana znajomość przetwórstaw mięsnego i rozbioru
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Gospodarz
Dodane: dzisiaj
- produkcja klejów, zapraw przy pomocy maszyny HAVER&Backer oraz paletyzera BEUMER PALETPACK 500 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy Wymagania inne: umiejętność...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: dzisiaj
Praca przy produkcji blachodachówki, praca fizyczna w pozycji stojącej, składowanie towaru, pakowanie, przygotowanie do wysyłki, dbanie o czystość na zakładzie pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Chąśno
Dodane: 2022-06-25
staż zawodowy RPO do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ