Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Antoniew
Numer: StPr/22/0674
OBOWIĄZKI:
Zatrudnię kobietę do pracy przy produkcji klusek na parze, pierogów, klusek leniwych, kopytek itp. Praca polega na wycinaniu klusek, przygotowaniu półproduktów, gotowaniu i pakowaniu wyrobów, dbaniu o czystość na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Antoniew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu