Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0948
OBOWIĄZKI:

Praca na linii produkcyjnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Chęci do pracy
Uprawnienia: gotowość do pracy w weekendy
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku