Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0333
OBOWIĄZKI:

Montaż sprzętu AGD, obsługa maszyn VASCA 1, VASCA 2, VASCA 3

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Rusiec
Dodane: wczoraj
Praca przy realizacji dostaw zgodnie z umową na dostawę art. spożywczych (szynkę drobiową) w ramach umowa nr POPŻ/W/07/2020 z KOWR. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
praca przy produkcji blachodachówki, składowanie towaru, pakowanie, przygotowanie do wysyłki, dbanie o czystość na zakładzie pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: gotowość do...

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Górka Klonowska
Dodane: 2021-05-05
produkcja palet Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Nowy Kawęczyn
Dodane: 2021-04-29
Montaż stojaków, klejenie cokołów, pudełek, kaszerowanie/sztancowanie opakowań, składanie tac, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki i innych usług zleconych przez Zleceniodawcę. Kompletowanie zamówień...