Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Rusiec
Numer: StPr/20/1610
OBOWIĄZKI:

Praca przy realizacji dostaw zgodnie z umową na dostawy art. spożywczych (szynkę drobiową) w ramach umowa nr POPŻ/W/07/2020 z KOWR.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Rusiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie