Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6075
OBOWIĄZKI:
- praca na linii produkcyjnej- łączenie elementów produkcyjnych- pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki- praca w systemie zmianowym w godzinach 6-14, 14-22, 14-6, także w dni wolne od pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi