Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/1025
OBOWIĄZKI:

platerowanie, anodowanie i podobną obróbkę metali, obróbkę termiczną metali, wygładzanie, piaskowanie, bębnowanie, czyszczenie metali, barwienie i grawerowanie metalu,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 3 499,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

Pracownik produkcji i magazynu

Centrostal Serwis

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych obsługa linii produkcyjnej do arkuszowania blach rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych blachą w arkuszach i kręgach prace transportowe i pakowanie wyrobów...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- obsługa taśmociągów oraz innych maszyn produkcyjnych - praca przy maszynach SOCO, ZEBRA - bardzo szybkie tempo pracy, precyzyjne prace ręczne manualne Umowa zlecenie na okres: 6 m-cy. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

PROTEKT

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu Przygotowywanie półproduktów do dalszej produkcji Zdolności...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik masarni

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Dąbrowa
Dodane: 2021-01-17
POMOC W PRODUKCJI W POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁACH MASARNI TJ. UBÓJ, ROZBIÓR, EKSPEDYCJA. Wymagania inne: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA OFEROWANYM STANOWISKU.
POZNAJ OFERTĘ